Dreams-Prostě jdi

24. října 2013 v 20:06 | Ančí |  Dream

Tak jsem to nějak napsala... :D Času moc nebylo,ale snažila jsem se.Musela jsem si číst předešlé díly,protože jsem vůbec nevěděla jména postav a ani děj. :D Snad se vám to bude aspoň trošku líbit ;)
Jane vstala a šla k Oliverovi.Ten moc dobře věděl,co mu chce.Chtěl odejít.Jane mu položila ruku na rameno."Dlouho jsi u mě nebyl." zašeptala. "Byl jsem tu nedávno kvůli výplatě." "No právě.Jenom na skok.Začínáš mi chybět." "Ale já ti říkal,že je s tím prostě konec." řekl Oli důrazně a chytil Jane pevně za ruku.
"Ale no tak,Olivere." řekla už zoufale Jane. "Ne,prostě s tebou končím." zakřičel Oliver a měl se k odchodu.Jane ho ale chytila za ruku a chtěla ho zastavit. "Je ti jasný,že Izzy by asi nebyla nadšená,kdyby se dozvěděla o tom,co mezi náma bylo." "Proč by se o to měla Izzy zajímat?" Oliver dělal,že neví,o čem to Jane mluví. "Nejsem blbá.Rozmysli si co děláš Olivere.Když se Izz něco doví,tak stratíš jí i práci.Když se vrátíme do starých kolejí,tak se nemusí nic dozvědět a práce ti zůstane." řekla Jane zcela vážně a s lehkým úšklebkem na tváři.Oliver jen mlčky opustil dům.
Druhý den ve stájích
Ráno Izzy vyběhla celá natěšená schody ve stájích.Viděla Olivera a oči se jí celé rozzářily."Ahoj.Já věděla,že tě tu najdu." Oliver jí její nadšení oplatil jenom nezaujatým pohledem a strohým "Čau." Izzy se ale nevzdávala. "Někdo tu má špatnou náladu co?" "Hm.Neměla bys bejt touhle dobou ve škole?" odsekl. "Jakoby ses někdy zajímal o to,jestli jsem vzorná studentka." zasmála se Izz.Oliver jí nic neodpověděl.Jenom stál a dělal,jakoby tam Izzy vůbec nebyla.
"Tak co ti sakra je?" řekla už docela naštvaně Izzy. "Naprosto nic mi není." "Tak já jak kráva kvůli tobě zatáhnu školu a ty se chováš,jakoby jsme se neznali!" "A někdo tě nutil vykašlat se na školu?Já se neprosil o to,aby si mě tu otravovala." řekl naprosto s klidem Oliver. "Co jsem ti udělala?"řekla provinile Izz a chtěla se Oliverovi přitisknout na hruď.Ten jí však zastavil. "Nic jsi mi neudělala krucinál!"zařval Oliver. "Prostě jdi Izzy." řekl už trochu klidněji.Izzy se slzami v očích odešla.V hlavě se jí ale rodil plán.
Věděla,že když z výběhu zmizí nějaký kůň,tak to Oliho nenechá chladným.Vzala si Starskyho a běžela neznámo kam.
Oliver stál u ohrady.Přemýšlel.Věděl,že udělal blbost.Nedělal to kvůli práci.Dělal to kvůli Izzy.Věděl,že by jí ublížilo,kdyby jí Jane všechno řekla.Vždyť on měl poměr s její vlsatní mámou.To by Izzy neodpustila ani jemu ani Jane.Najednou si všimnul,že jeden kůň chybí,Starsky.Oliver to nemohl jen tak nechat být.Nasedl na nejbližšího koně a jel Starskyho hledat.
Tak doufám,že sem nepřidám něco až zase za 2 měsíce :D Ale zatím se mi ve škole daří.Nejhorší známka mi vychází z fyziky a to je 3. :D Půlka třídy propadá z literatury a dějepisu a já mám (zatím) jedničky a dvojky :) Takže se dokonce možná dosatnu až do druháku! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 downloady-thesims2.blog.cz downloady-thesims2.blog.cz | Web | 29. října 2013 v 21:47 | Reagovat

těším se na další díl =)

2 we-love-ts3 we-love-ts3 | E-mail | Web | 30. října 2013 v 11:41 | Reagovat

Hraješ TS3 a chtěl/a bys být adminem na naší stránce? Tak se přihlaš do konkurzu.

http://we-love-ts3.blog.cz/1310/konkurz-o-admina#pridat-komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama