Dreams-Trénink

6. srpna 2013 v 23:46 | Ančí |  Dream

Úvodku vůbec neřešte.. :D Nechtělo se mi nic patlat a už jsem něco vážně potřebovala přidat :D
Tohle je ten nový slíbený komix.Nebudu říkat o čem bude,to se dozvíte časem. :D

"Starsky dneska se musíme předvést",šeptala Izzy Starskymu,"jinak si nás trenér bude zase dobírat." dodala."Izz,co ti trvalo tak dlouho?" řekl šťouravě Oliver Izzy,která právě dorazila k venkovní jízdárně."Vždyť jsem tu včas."odsekla.
"No tak tam nestůj a pojď,ne?" "Však jdu,kam tak spěcháš?" "Nikam,ale už tě chci začít kritizovat." zasmál se Oliver.Izzy začala klusat a Oliver měl neustálé připomínky. "Prošlápni paty!Narovnej záda!Vysedávej pořádně!". Izzy se naštvala a zastavila se. "Vždyť dělám všechno dobře!" "To si myslíš,ale já ty chyby vidím." "No jasně,blbečku."zamumlala pro sebe Izzy a znovu se rozjela.
Po zdlouhavém tréninku odvedl Oliver Starskyho s Izzy do stájí."Ale musím říct,že ses o trochu zlepšila." "No díky.Aspoň něco milýho od tebe dneska slyším."odpověděla uraženě Izz. "Tak slez a sundej sedlo,ať ho můžu uklidit." "Já bych to zvládla sama." "Ještě by sis zlomila nehet." zasmál se. Izzy slezla,sundala sedlo a odvedla Starskyho do boxu.Mezitím Oliver odnesl sedlo."Je to ale blbec viď?"hladila Starskyho po čumáku a těžovala si na Olivera.
Izzy stála otočená k boxu,a pak jí Oliver zezadu objal."Zlato,nejsi na mě opravdu naštvaná ne?"zeptal se provinile."To víš,že nejsem.Už jsem si na ty blbý kecy zvykla." "Já to nedělám naschvál.Prostě chci abys byla nejlepší.Aspoň přiznej,že ses na to tenhle týden pěkně vykašlala." "No možná,ale jenom trochu." "A co s tím uděláme?" "Co by si s tím chtěl dělat?" "Měl bych tě asi nějak potrestat.Třeba u mě doma,kdybys tam mohla přespat."zašeptal Izz do ucha. "Uvidím,co mi řekne máma.Už budu muset jít." "Tak fajn.Pak mi napiš jo?" a na rozloučenou jí políbil.
U Izzy doma
"Hele mami,můžu se tě na něco zeptat?" řekla nejistě Izzy."No tak se ptej." "Víš jak jsem ti říkala o tom klukovi,s kterým teď jsem." "Myslíš toho,o kterým ani nevím jak se jmenuje?"skočila jí do řeči. "No ten no.Tak mě napadlo.Víš.Nemohla bych u něj třeba o víkendu přespat?" "Ty ses zbláznila?"vyjekla Jane."V žadným případě.Na takový věci máš fakt dost času." "Hm,to jsem fakt nečekala."řekla ironicky Izzy."Příště by ses mohla aspoň převlíct.Hrozně smrdíš." "Tak díky."odfrkla Izz,rychle dojedla a odešla do pokoje.
Umýt se,vyčistit zuby a spát.Před spaním chvíli Izzy mluvila se svojí nejlepší kamarádkou a pořádně si postěžovala na svojí mámu."Třeba ještě změní názor"vzdychla a pomalu usnula.
Nelekejte se,každý díl nebude jenom o tom,jak nějaká holka jezdí na koni. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ifča Ifča | Web | 7. srpna 2013 v 9:53 | Reagovat

Awww, potetovaný simík :3 holka, ty víš jak mě potěšit :-* :-D
Já se tý mámě nedivím! ;-) Dnešní děti se musejí víc hlídat! :-D

2 MRS.Cloe MRS.Cloe | E-mail | Web | 8. srpna 2013 v 10:24 | Reagovat

Jééé tak tenhle komix s emi začíná dost líbit :)) Jsou spolu tak roztomilí!! :D Stejně si k němu najde cestu, i přes  nesouhlas mamky :) Skvělé, těším se na další díl, to že jezdí na koni mi opravdu nevadí, dvá to tomu tu reálnost! :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama