Dream-Neutíkej mi

31. srpna 2013 v 23:37 | Ančí |  Dream

Dlouho tu nic nebylo,jelikož jsem dlouho neměla čas ani náladu něco přidávat.Pozítří mě čeká nástup do prvního ročníku a jsem maximálně nervózní :D Snad to bude v pohodě :D Užijte si díl ;)

Izzy utekla domů a celý den zůstala ve svém pokoji.Přemýšlela o Mattovi.O tom,co spolu prožili a jak moc se najednou změnil.Vykašlala se dokonce i na trénink.A proto...
...do jejího pokoje přišel Oliver.Stoupl si naproti její posteli,usmál se a potichu se zeptal:"Lásko?Ty spíš?" Izzy se hrozně lekla.Málem spadla z postele."Nespím" pípla.
"Jaktože si nepřišla?!" snažil se Oli znít přísně. "Můžu si to nějak odpracovat?" protáhla se Izz a svůdně se podívala na něj.V tu chvíli livera napadlo,že s ní něco je.Přišel k ní a sedl si na postel.
"Tak to vyklop." řekl Oliver.V tu chvíli se Izzy rozbrečela."Zlato,copak je?" "Nic" vykoktala.Oliver jí vzal do náručí a políbil."Můžeš mi říct všechno.To víš ne?Ať je to cokoliv,tak to nějak vyřešíme." snažil se to z ní Oliver vypáčit.Izzy nic neřekla a začala mu polibky vracet.
Pak ho povalila na postel a pokračovala v líbaní.Oliver byl vzrušením celý bez sebe,ale za chvíli Izzy zarazil. "Izz neblbni.Dole je tvoje máma." "To je jedno,já se potřebuju nějak odreagovat." "Zrovna takhle se chceš odragovat?Tohle prostě necháme na jindy." "Ale no tak lásko.Ty to chceš,já to chci,v čem je problém?" "V tom,že jsme u tebe v domě společně s tvojí mámo,já jsem špinavej jak prase a ty seš očividně docela mimo." "Fajn." vzdala to Izzy a vstala.
Oliver jí chytl za ruku a políbil na rozloučenou. "Miluju tě,to víš viď?"pošeptal jí. "To víš,že vím." řekla Izzy.Po jeho návštěvě měla hned lepší náladu.
Oliver sešel ze schodů a v obýváku seděla Jane. "Byl jsi u ní nějak dlouho ne?" řekla vyčítavě Jane. "Něco jsme tam řešily.Už musím jít,tak dobrou." "Počkej Olivere.Neutíkej mi.Potřebujeme něco probrat ne?"
Jak se vám líbil dnešní díl?
Co myslíte,že Jane oliverovi chce říct?
Co si myslíte o Oliverovi?
Těšíte se na další díl? :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 downloady-thesims2.blog.cz downloady-thesims2.blog.cz | Web | 1. září 2013 v 12:56 | Reagovat

krásná úvodní fotka, takovou jsem ještě nikdy neviděla..:)

2 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 4. září 2013 v 15:13 | Reagovat

To jsem zvědavá co chce Jane Oliverovi říct...:) Těším se na pokračování..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama