WNL-2.díl

2. listopadu 2012 v 9:20 | Ančí |  We want live normal life!
A je tu další díl komixu We want normal life!Příjemné počtení :P

Kate-Červená
Lisa-Oranžová


"Sakra něco tu mít někde musí!"říkala si aštvaně Kate sama pro sebe.Po odchodu Lis,nečekala ani minutu a začala prohledávat byt,zda tu někde není nějaký herák,nebo cokoli jiného.Kate prostě potřebovala ukojit svou velkou touhu."Bingo!"zajásala Kate když konečně objevila nějaký sáček,zatím s neznámým obsahem.

Kate jenom žasla,když se prohrabával sáčkem,kolik toho Lis má.Po krátkém pátrání objevila svůj vytoužený heroin.Rozpustila ho,vzala do ruky injekci,lehla si na zem vyhrnula rukáv a jehlou zajela do žíly.Konečně se Kate dočkala té eufórie.Opřela se o postel a jen si ty okamžiky vychutnávala.


Ale Kate nečekala,že se Lis vrátí tak brzy."Bože!"vykřikla Lis a běžela ke Kate.Vzhledem k tomu,že na zemi se válel celý obsah onoho sáčku,myslela si Lis,že se Kate předávkovala."Kate?!Kate?!Slyšíš mě?" "Proč bych tě neslyšela?"odpověděla jí s úsměvem na rtech a naprostým klidem Kate."Ty seš taková kráva!Až se probereš,tak si mě nepřej!"začala jí nadávat Lis.


Když účinek vyprchal,pustila se Lis do Kate. "Hlavně,že si mi slibovala,jak to bude v pohodě a nic nezmizí viď?Si tu sotva den!Jsi naprostá smažka,jako všichni!" "Já jsem v pohodě!Nepotřebuju drogy!Byla to jenom chvilková slabost jasný?"začala se bránit Kate. "A kolik takovejch chvilkovejch slabostí máš do tejdne?Tři,deset,patnáct?Aspoň si přiznej,že seš závislá sakra!" "Nejsem!" "Víš ty co?Padej z mího bytu.Nechci tě tu ani vidět!" "Ne Lis,Lis já fakt slibuju,že to bylo poprvé a naposledy!" "Nezajímáš mě!Padej!" "Prosím,udělám cokoli budeš chtít!"


"Vlastně bys pro mě něco udělat mohla..." "Cokoliv!"usmála se Kate.

Hlavně si nemyslete,že užívám nějaké drogy! :D Jsem proti všem takovejm věcem,ale občas se bavím s lidmi,kteří tyto látky užívají nebo užívaly.Jenom abyste pochopily jak tam popisuju ty pocity a tak. :D

Co říkáte na tento díl?
Chovali byste se ke Kate stejně jako Lisa?
Co myslíte,že má Lisa za nabídku pro Kate?
Odpovídejte do komentářů.Těším se na vaše reakce. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama