WNL-1.díl

31. října 2012 v 8:00 | Ančí |  We want live normal life!
1.díl komixu We want normal life!.Doufám,že se vám bude aspoň trochu líbit. :)


Kate-červená
Lisa-Orandžová


"Prosím,Lis!Nech mě tu bydlet.Nemám kam jít a za těma loserama pod most fakt nechci!" žadonila Kate Lisu,která jí probodávala pohledem. "Jo tak já tě tu znova nechám bydlet a ztratí se mi zas půlka zboží co?" sarkasticky pronesla Lisa. "Ne!Já ti přísahám,že už jsem čistá!Fakt!" "To přísaháš vždycky a pak tě potkám s těma smažkama na hřišti." "Udělám cokoliv!Jenom mě tu nech prosím tě." "Ty pro mě nic udělat nemůžeš.A teď už vypadni!Mám tu práci." "Lis prosím!"


Tou prací myslela Lisa svou netrpělivou klientku.Celá nesvá přešlapovala na místě a čekala na svou dávku,kterou si poctivě zaplatila.Měla celé červené oči a oblečení měla naprosto příšerné. "Mám nápad!Seženu ti nějaký klienty.Co?"nadšeně prohlásila Kate. "Jako klienty typu:Zaplatím to příště?...Díky nechci."odmítla jí Lisa."Mary tady máš svoje zboží a už vypadni." "Díky"prohlásila dívka s červenými vlasy a rychle vyplula ven s bytu,který nebyl zrovna velký."Slibuju,že to budou poctiví lidi,který zaplatěj hned a jestli ne,tak to zaplatím za ně.Bereš?" "I kdybych řekla ne,tak mě tu budeš přemlouvat do konce mýho života." "Takže mě tu necháš?" "Jo,ale jednou se mi něco ztratí,tak odsud letíš kosmickou rychlostí jasný?!" "Jo.Neboj,všechno bude v pohodě!"


Ráno vzbudil Kate Lisin pes.Lisa ještě spala,protože v noci byla prodávat drogy a vrátila se až brzy nad ránem.Kate neochotně vstala a šla udělat kafe a obléct se. "Na to,že je Lisa dealerka si žije celkem dobře.Je to tu hodně malý,ale vybavení celkem pohodový jako."říkala si v duchu Kate,která si prohlížela byt.


Asi za hodinu se vzbudila i Lisa.Vzala si knihu a vyrazila směrem ke gauči. "Hele Lis,neměla bys tu něco takovýho míň kvalitního za dáčo pro svojí dobrou kámošku?" "Tak aby bylo jasno.Žádný kámošky nejsme a už vůbec ne dobrý.Jestli si chceš něco šlehnout,tak si sežeň prachy a já žádný nekvalitní zboží neprodávám jasný?!"vyjela na Kate Lisa,která nebylo v moc dobré náladě."No tak klid ne?Zas tolik jsem toho neřekla." "Neštvi mě,nebo tě odsud vykopnu hned!A moc ti děkuju,že jsem kvůli tobě ani nestihla přečíst pár stránek."


"Pojď Cloe!Jdeme ven."zavolala Lisa na svého pitbulla,který okamžitě vystřelil ven ze dveří."Jo a ani nezkoušej něco hledat.Mám všechno spočítaný a zvážený,tak si nemysly,že ti projde,když si něco vezmeš,jasný?!"výhružně sdělila Lisa a zlým pohledem se ve dveřích podívala na Kate. "Nejsem blbá ne?"mávla Kate rukou a Lisa za sebou zabouchla dveře.


Jak se vám tento komix líbil?
Co myslíte,že Kate udělá?
Těšíte se na příště?
Odpovídejte do komentářů,těším se na vaše reakce. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Puff Puff | Web | 31. října 2012 v 21:56 | Reagovat

Je skvělé, jak to máš barevně rozlišené :) Ale doporučovala bych, abys psala za interpunkčními znaménky. Je to tak gramaticky správně a když to ěnkdo nedodržuje, tak to dost lidí odradí od čtení :)

2 thesimssims3 thesimssims3 | E-mail | Web | 2. listopadu 2012 v 20:29 | Reagovat

Děkuju za komentář i za rad,ale tu radu jsem trochu nepochopila... :D

3 Jefferywax Jefferywax | E-mail | Web | 2. října 2017 v 4:37 | Reagovat

No matter how happy people may be with their life, stress may find its way in. Sometimes stress is so hard to control because people do not know how to go about fixing their stresses. In the following article, you are going to be given advice to help you deal with life's stresses.

<a href=https://www.acheterviagrafr24.com/acheter-sildenafil-100mg-jovenes/>acheter sildenafil 100mg jovenes</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama